کاخ دیدنی پنا در پرتغال

کاخ ملی دا پنا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پرتغال است که نمونه ای از معماری قرن 19 و سبک رمانتیسم است. ترکیب رنگ بندی خاص این کاخ در تضاد با رنگ سبز و باشکوه جنگل مقابلش نمایی زیبا و منحصربه فرد به وجود آورده است.

داخل قصر نیز به همان اندازه جذاب به نظر میرسد و در حال بازسازی برای منعکس کردن دکور 1910،زمانی که اشراف پرتغالی برزیل برای فرار از انقلاب به آنجا روی آوردند.

سرزمین پارک جنگلی که کاخ را احاطه کرده در ادامه طراحی رمانتیسیسم کاخ با مسیرهای پنهان و نقاط نمایشی خیره کننده می باشد.

این کاخ توسط شخصی به نام  Ferdinand August Franz Anton  از اتریش که با خانواده سلطنتی پرتغالی ازدواج کرد و به شاه فردیناند دوم تبدیل شد راه اندازی شد.

شاه فردیناند دوم بسیاری از زندگی خود را در این قصر با همسر دومش به نام Elise Hensler گذراند.

در سال 1995 این کاخ و چشم انداز فرهنگی سینترا به عنوان میراث جهانی در یونسکو به عنوان یک ساختمانی به سبک رمانتیسم قرن 19 به ثبت رسید .

کاخ دا پنا یک مجموعه ی زرق و برق دار فوق العاده زیبا در شهر سینترا است که سالانه هزاران گردشگر را از سراسر دنیا به خود جذب می کند و در طول ماه های تابستان شلوغ تر از ماه های دیگر سال می شود.

هزینه ورود به کاخ پنا برابر با 14یورو برای بزرگسالان و برای کودکان 12.50 یورو می باشد که برخی از بازدیدکنندگان  در مورد قیمت بلیط شکایت  داشتند که سازمان مسئول کاخ سینترا اعلام کرده که تمام درآمد این آثار تاریخی برای خود منطقه هزینه شده است و در طول 10 سال گذشته بهبود قابل توجه ای در امکانات ،بازسازی،تعمیر و نگه داری آن انجام شده است.

کاخ زیبا در پرتغال-ویزانت

کاخ پنا در پرتغال-ویزانت

کاخی شگفت انگیز در پرتغال-ویزانت

کاخ پنا در سینترا پرتغال-ویزانت

کاخی گردشگری در پرتغال-ویزانت

قصری توریستی در پرتغال-ویزانت 


بازگشت